Madico Otomotiv
Cam Filmleri

Madico Otomotiv Cam Filmleri, sizi ve yolcularınızı güneşin zararlı ışınlarından korumanın en kolay ve en akıllı yollarından biridir. Otomotiv camları için cam filmlerimiz parlamayı azaltır ve sürücüler ve yolcular için mahremiyeti artırır.

GP Max GP Max

GP Max, çekici nötr bir renge sahip olan metalize bir cam filmidir. İyi bir ısı reddi ve gözü rahatsız eden parlamayı azaltmak isteyen bütçe dostu araç sahipleri arasında popüler bir film seçeneğidir. GP Max ayrıca, %99 UV koruması sağlar ve kırık camı bir arada tutar. GP Max, Madico’nun garanti kapsamında 7 yıl garantilidir.

Teknik Veriler
Black Pearl HP Black Pearl HP

Black Pearl HP, sofistike tarzı üstün performansla birleştirerek, her aracın görünümünü vurgulamak için kullanılır. Isıyı ve parlamayı azaltarak, arabanızı daha konforlu hale getirir ve daha az klima kullanmanızı sağlar. %99'dan fazla ultraviyole (UV) koruması sayesinde, güneş yanığına ve olası cilt kanserine neden olabilecek maruziyetten sizi ve ailenizi korur. Black Pearl HP, Madico’nun garanti kapsamında ömür boyu garanti altındadır.

Teknik Veriler
Onyx Onyx

Onyx cam filmi, yüksek performansla birlikte klasik bir görünüm isteyenler arasında popüler bir seçimdir. Onyx, iç döşemelerdeki oluşabilecek solmaları ve zararlı parlamaları azaltarak konforu artırırken, etkileyici bir ısı reddi de sunar. Sıcak aylarda klima kullanımını azaltan metalize bir teknolojiye sahiptir. Onyx, Madico’nun garanti kapsamında ömür boyu garanti altındadır.

Teknik Veriler
Black Pearl Nano Ceramic Black Pearl Nano Ceramic

Madico'nun en yeni otomotiv filmi olan Black Pearl NC, en konforlu sürüşü sağlamak için tasarlanmıştır. Black Pearl NC'nin gelişmiş seramik teknolojisi, kızılötesi ışınların %87'sini reddederek önemli derecede ısı azaltımı sağlar. %99'dan fazla UV ışınını engelleyerek, yolcuları ve araç içini zararlı Güneş ışınlarından korur. Çoklu tonlama seçenekleri, rahatsız edici parlama miktarını en aza indirmeye yardımcı olur. Black Pearl NC, Madico’nun garanti kapsamında ömür boyu garanti altındadır.

Teknik Veriler
Advanced Ceramic 80 Advanced Ceramic 80

Advanced Ceramic 80, nano parçacıklı seramik yapısı sayesinde gelişmiş ısı reddi teknolojisi sunan bir IR filmidir. Açık olarak tek bir tona sahiptir ve genellikle ön camlara uygulanır. Bu film kızılötesi ışınları %87'ye kadar reddeder ve UV ışınlarının %99'una karşı koruma sunarak daha konforlu bir sürüş sağlar. AC80'in metal içermeyen yapısı, kablosuz veya uydu bağlantılarını engellemez.

Teknik Veriler
Metal Grey Metal Grey

Metal Grey cam filmi, harika görünen nötr bir ton sağlar. Film ayrıca rahatsız edici parlamayı keser ve enerji maliyetlerinin düşürülmesine yardımcı olur. Metal Grey, zararlı ultraviyole ışınları %99'a kadar bloke eder ve Güneş ısısını %80'e kadar engeller. Bir camın kırılması durumunda, camı bir arada tutarak sizi ve ailenizi cam parçalarından korur ve filmin sahip olduğu ayna efekti sayesinde içerideki mahremiyeti de korumanızı sağlar.

Teknik Veriler
Wincos Wincos

Nano-Seramik IR otomotiv filmi olan Wincos, güzellikle bilimsel araştırmanın mükemmel bir bileşimidir ve en üst düzeyde pencereler için stil ve performans sunar. Wincos, yüksek ısı reddini sağlayarak yolculara üstün iç konfor sunar. Ayrıca, UV ışınlarının %99’unu engeller ve metal içermeyen yapısı sayesinde günümüz araçlarının sofistike teknolojisini engellemeyen bir teknolojiye sahiptir. Wincos, Madico’nun garanti kapsamında ömür boyu garanti altındadır.

Teknik Veriler
Shadow Shadow

Shadow, her araç için uygun koyu, siyah renkli yansıtıcı olmayan bir filmdir. Metal içermez, bu nedenle sürücülerin sinyal kesilmesi endişesi olmaz. Cam filmlerdeki en son renk-stabilize teknolojisi ile üretilen Shadow , dayanıklı, uzun ömürlü ve artırılmış UV ışını koruması sağlar. Kaza durumunda, Shadow kırılmış camı bir arada tutarak güvenliği arttırır. Shadow, Madico’nun garanti kapsamında 10 yıl garantilidir.

Teknik Veriler
Charcool Charcool

Charcool Otomotiv Filmi, yüksek renk stabilitesine sahip, son derece gelişmiş bir ekstrüzyon filmidir. Charcool, ısı ve parlama reddi sağlar. %99'a kadar UV ışınlarını engelleyerek daha konforlu bir sürüş deneyimi sunar. Charcool, tam anlamı ile serinlik beklentilerinizi karşılar. Charcool, Madico’nun garanti kapsamında ömür boyu garanti altındadır.

Teknik Veriler
Charcoal Charcoal

Charcoal Otomotiv Filmi, klasik görünüm ve işlevselliği birleştirir, ısı ve parlama reddi sunar ve UV ışınlarının %99’unu engeller. Cep telefonu, GPS, uydu radyosu ve lastik basınç monitörlerinizin kullanımını etkilemeyecek bir film arıyorsanız, Charcoal Otomotiv Film'i size göre. Charcoal, arabanızı tercihinize göre özelleştirmeyi kolaylaştırmak için birkaç tonlama seçeneği sunar. Charcoal, Madico’nun garanti kapsamında 7 yıl garantilidir.

Teknik Veriler
Black Pearl NR Black Pearl NR

Black Pearl NR, sofistike tarzı metal içermeyen yapısıyla birleştirerek, her aracın görünümünü vurgulamak için kullanılır. Black Pearl NR, ısıyı ve rahatsız edici parlama miktarını azaltırken, zararlı UV ışınlarından sizi ve ailenizi korur ve böylece arabanızı daha konforlu hale getirir, daha az klima kullanımı sağlar. Ayrıca, bir kaza durumunda kırık camları bir arada tutarak güvenlik sağlar. Black Pearl NR, Madico’nun garanti kapsamında ömür boyu garanti altındadır.

Teknik Veriler

Size uygun
cam filmini seçin!

Bu cam filmi simülatörü, tercihlerinize göre cam filmini görselleştirmenize ve seçmenize yardımcı olacaktır.

Renk Tonu
90 85 75 65 55 45 35 25 15 5

Yetkili Bayimiz Olun

0850 888 61 85 info@madico.com.tr

Madico Otomotiv
Cam Filmleri

Madico Otomotiv Cam Filmleri, sizi ve yolcularınızı güneşin zararlı ışınlarından korumanın en kolay ve en akıllı yollarından biridir. Otomotiv camları için cam filmlerimiz parlamayı azaltır ve sürücüler ve yolcular için mahremiyeti artırır.

Size uygun
cam filmini seçin!

Bu cam filmi simülatörü, tercihlerinize göre cam filmini görselleştirmenize ve seçmenize yardımcı olacaktır.

90 85 75 65 55
45 35 25 15 5

Yetkili Bayimiz Olun

0850 888 61 85 info@madico.com.tr